SALZA SZKOLENIOWA

niech znajomi pozazdroszczą Ci progresu!

Salza Szkoleniowa to 14cio dniowa przygoda, skierowana do członków akademickich klubów kajakowych, którzy ukończyli podstawowy kurs kajakarstwa w swoich rodzimych klubach.

To podczas tego wyjazdu nadasz szlif swoim umiejętnością, nauczysz się nowych ‘trików’ oraz spróbujesz swoich sił we freestylu.

Będzie intensywnie – schodzimy na wodę 2 razy dziennie! Dużo? Ale z jakim progresem

Podczas codziennych wykładów pogłębisz swoją wiedzę teoretyczną. Wiele zagadnień nie jest poruszanych na początku przygody z kajakarswem. Jakieś kwestie są dla Ciebie nurtujące i nie możesz znaleźć na nie odpowiedzi – nasi instruktorzy na pewno udzielą wyczerpujących odpowiedzi!

Już podczas pierwszych dni poznasz wiele zagadnień i technik, których nikt nie pokazywał na podstawowym kursie! Wiedziałeś, że kajakiem da się wejść tyłem do cofki… tyłem? Albo jak poprawnie założyć kontrę hakową? Gwarantujemy Ci również, że w rzucie rzutką nie będzie Ci równych (;

Salza Szkoleniowa to również okazja na spływ rzeką od której nazwę wziął nasz obóz. To tu znajduje się również naturalny tor, na którym codziennie będziemy wspólnie pływać.

Całość kończy się egzaminem teoretycznym i praktycznym, a jego zdanie jest potwierdzeniem, że jesteś gotowy pływać rzeki o wycenie WWIII.

SZCZEGÓŁY I HARMONOGRAM

REGULAMIN

OPŁATY I KONTAKT